Nowa odsłona serwisu Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony... więcej

Oferta
Assistance
Pamiętaj!.

W Przypadku powstania zdarzenia objętego umową ubezpieczenia, ubezpieczający zobowiązany jest do zgłoszenia zdarzenia do Centrum Pomocy Assistance.

Towarzystwa nie zwracają kosztów pomocy, jeśli zostały one poniesione przez ubezpieczającego, bez porozumienia z Centrum Pomocy Assistance.

Składka uzależniona jest od rodzaju ubezpieczenia, w zależności od potrzeb klienta
Wybrane usługi wchodzące w sklad ubezpieczenia Assistance:
Zdarzenie w wyniku kradzieży, wypadku, awarii:
- naprawa na miejscu zdarzenia, holowanie, parking
- hotel
- organizacja podróży, odbiór pojazdu, informacja turystyczna
- informacja w razie wypadku, pomoc administracyjna, informacja o warsztatach, pomoc drogowa, rezerwacja samochodu zstępczego, przekazanie pilnej wiadomości
- przebicie/uszkodzenie opony, zagubienie, kradzież, zatrzaśnięcie kluczy, dostarczenie paliwa
- wynajem pojazdu zastępczego
- świadczenia pomocy medycznej(informacja i pomoc medyczna, przewóz medyczny, przewóz po leczeniu, natychmiastowa opieka i wizyta, wizyta pielęgniarki, przewóz dzieci, kierowca zastępczy, transport zwłok, monitoring medyczny)


Pamiętaj!. W Przypadku powstania zdarzenia objętego umową ubezpieczenia, ubezpieczający zobowiązany jest do zgłoszenia zdarzenia do Centrum Pomocy Assistance. Towarzystwa nie zwracają kosztów pomocy, jeśli zostały one poniesione przez ubezpieczającego, bez porozumienia z Centrum Pomocy Assistance. Składka uzależniona jest od rodzaju ubezpieczenia, w zależności od potrzeb kl ...

wykonanie: stargard.com.pl - Strony internetowe Stargard